Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” naratunek.org

Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” - organizacja pożytku publicznego

Organizacje pożytku publicznego 1 podatku

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, to organizacja pożytku publicznego (OPP) oraz spółka kapitałowa. Dzięki temu statusowi mamy preferencyjne warunki korzystania z nieruchomości, czy też zwolnienia od różnych podatków, ale przede wszystkim mamy przywilej otrzymywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. A to znacząco pomaga nam w prowadzeniu Kliniki i pomaganiu dzieciom chorym na raka oraz ich rodzinom. Jeśli zastanawiasz się komu przekazać swój 1% podatku, to zachęcamy do przekazania go naszej Fundacji. Dla Ciebie to tylko 1 więcej informacja do wpisania do wpisania w zeznaniu podatkowym, a dla nas ogromna pomoc.

Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”
Ślężna 114s / 1
dolnośląskie